Diferro‘yu Yakından Tanıyın.

1985 yılında kurulan Diferro, sektöre transfer pres, ütü ve buhar kazanları üreticisi olarak giriş yapmıştır. Transfer baskı makinaları üretimiyle, tekstil sektörünün ihtiyaçlarının farkına varıp, üretimin hızlanması ve otomasyona bağlanması için büyük adımlar atmıştır. 

2009 yılında “Diferro Calenders” isimini tescilleyerek kalender ve transfer baskı makinalarında önce Türkiye sonra da dünya öncüsü olmayı hedeflemiş ve kaliteli üretim, kaliteli malzeme ve kalifiye işgücü faktörlerinin kendine prensip edinerek çok kısa sürede hedeflerine ulaşmayı başararak dünya çapında büyük başarılara imza atmıştır. 

Güven, kalite ve hızlı teslimata olağan dışı bir şekilde önem veren Diferro, ürettiği makinalarda görünüş, fonksiyonalite, kullanım kolaylığı, dayanıklılık ve uzun ömürlülük etmenlerini maksimize etmeye çalışarak aynı zamanda müşteri memnuniyetini de ileri bir seviyeye taşımış durumdadır. 

Genç, dinamik, tecrübeli ve hevesli çalışanları ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak makinalar üretmeyi hedeflemiş, ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına bu doğrultuda devam etmiştir. Bugün Diferro, dünya çapında birçok farklı ülkede bulunan 15’den fazla bayisi ile genişlemeye devam eden bir dağıtım ağına sahipken, 50’den fazla ülkeye de ürünlerini ihraç ediyor.

1985 - KURULUŞ

Diferro Calenders, makine sektörüne ilk olarak endüstriyel ütü makineleri üreten “Seçkin Ütü” olarak girmiştir.

2009 - DİFERRO'NUN KURULUŞU

2009 yılında Diferro Calenders adı tescil edilerek Diferro tekstil baskı makineleri alanında üretime başlamıştır.

Diferro Calenders Transfer Printing Machine
Diferro Calenders Transfer Printing Machine

2021 - DİFERRO ULUSLARASI BİR MARKA HALİNE GELDİ

40 yılı aşkın bir süre içinde Diferro gelişti ve daha büyük bir şirket haline geldi. Şimdi Diferro, 16 bayiden oluşan geniş dağıtım ağı ile transfer baskı makinelerini 50’den fazla ülkeye ihraç ediyor.

Çözüm Ortaklarımız

Menü