İleri Teknoloji

Diferro Calenders ileri teknolojileri en yüksek kalite ile birleştirerek tasarladığı ve ürettiği ürünleri müşterilerine sunmayı kendisine hedef edinmiştir

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti esaslı uluslararası standartlara, teknik şartlara ve müşterilerin taleplerine uygun ürünler ve projeler sunmaktayız.

Satış Sonrası Hizmet

Tam müşteri memnuniyeti ilkesi ile ilerlemiş olan markamız işletmelerdeki baskı teknolojisinin öneminin bilinciyle 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Diferro’yu Yakından Tanıyın.

DİFERRO 1985 yılında “SEÇKİN ÜTÜ” firması kuruluşuyla transfer pres, ütü ve buhar kazanları üretici marka olarak sektöre başlamıştır. Tekstil üretimini hızlandırmak ve daha profesyonel ürünlerle müşterilerine hizmet sunmak misyonuyla 2009 yılında “DİFERRO CALENDERS” adını tescilleyerek kalender üretiminde öncü marka olmayı hedeflemiştir. Güven, yüksek kalite ve hızlı teslimata   önem vererek makinalardaki görsel,  fonksiyonel  niteliklerini sizlere yurtiçi, yurtdışı fuarlarında sergilemektedir.
İnsan ve çevre sağlığını koruma altına alacak şekilde üretim yapıldığını kanıtlayan CE  ve İSO 9001 sertifikaları ile geniş ürün yelpazesiyle tüm dünyaya ihracat yapmaktadır. Devamını Oku >>

Ürünlerimiz

Transfer Baskı Makinaları

Diferro yenilikçi teknoloji takibi ve Ar-Ge çalışmalarıyla artan enerji giderlerini minimum seviyeye çekecek çözümler üretmektedir. Verimli, güvenli, ekonomik, yüksek kaliteli Diferro’nun transfer baskı makinaları işletmenize uzun yıllar kesintisiz hizmet verecek performansa sahiptir. Bizleri güçlü kılan, satış öncesi ve satış sonrası kaliteli hizmet sunumu ve müşteri memnuniyetir.

0
+
Bayi ve Distribütörler
0
+
Yıllık Kalender Üretimi
0
+
Yıllık Pres Üretimi
0
Yıllık Tecrübe
0
+
Ülkeye İhracat

KALİTE POLİTİKAMIZ

Diferro Calenders’in vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini karşılayan, kolay kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz. Diferro Calenders’in kalite politikası “müşteri memnuniyeti” esasına dayanır. Şirketin amacı, uluslararası standartlara, teknik şartlara ve müşterilerin taleplerine uygun ürünler ve projeler sunmaktır. Diferro Calenders’in “çalışanların mutluluğu” ise müşteri memnuniyetine ulaşmada en önemli koşuldur. Kararlar, ilgili çalışanların görüşleri alınarak ve “katılımcılık” esasına göre oluşturulur.

DEĞERLERİMİZ

İşinizi ileriye taşıyacak güç ve avantaj diferro’da.. Satış, satınalma gibi tüm ticari ilişkilerimizde etik kurallar ve yasalar çerçevesinde, adil, karşılıklı yarar sağlama amacına yönelik güvene dayalı iletişimler kurar, verdiğimiz sözü tutarız. Yaptığımız iş de uzmanız, başarıyı hedefler ve ona ulaşırız, global anlamda kabul görmüş en iyi uygulamalar ve inisiyatiflerle rekabet gücümüzü artırır, sektörümüzde örnek teşkil ederiz. Satış, satın-alma gibi tüm ticari ilişkilerimizde etik kurallar ve yasalar çerçevesinde, adil, karşılıklı yarar sağlama amacına yönelik, iyi niyet ve anlayış prensibiyle hareket ederiz.

MİSYON & VİZYONUMUZ

• Sektörü takip eden değil, gündem belirleyen tasarım ve uygulamalarla, müşterilerimize ve ülke ekonomisine fayda sağlamak;
• Uluslararası pazarlarda daha fazla söz sahibi olmak;
• Proses ve enerji maliyetlerinin düşürülmesini ve üretim artışı sağlamak;
• Yüksek verimliliği hedef alarak, gerekli faaliyetleri planlamak ve uygulamak;
• Sürekli eğitim faaliyetleri ile personel gelişimini en üst seviyeye çıkarmak;
• Müşterilerimizin memnuniyetini iyileştirerek memnun müşteriler kazanmak;

Diferro Haberler

Müşterilerimiz Diferro Hakkında Ne Söylüyor?

Menü