Teknoloji Harikası Transfer Baskı Kalenderleri

Diferro, makine alanında 40 yılı aşkın tecrübesiyle yüksek kaliteli transfer baskı kalenderi üreticisidir. Sayısız müşterimizden aldığımız geri bildirim ve önerilerle, makinelerimizi daha kullanışlı, kullanımı kolay ve dayanıklı hale getirmek için geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyoruz. Kullanıcılara, aralarından seçim yapmaları için birçok yapılandırma seçeneği sunduğumuz için makinelerimiz özelleştirilebilir, böylece üretim süreçlerini daha da kolaylaştırır. Amacımız, estetik ve göze hoş gelen, uzun yıllar dayanan makineler üretmektir.

İleri Teknoloji

Diferro Calenders ileri teknolojileri en yüksek kalite ile birleştirerek tasarladığı ve ürettiği ürünleri müşterilerine sunmayı kendisine hedef edinmiştir

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti esaslı uluslararası standartlara, teknik şartlara ve müşterilerin taleplerine uygun ürünler ve projeler sunmaktayız.

Satış Sonrası Hizmet

Tam müşteri memnuniyeti ilkesi ile ilerlemiş olan markamız işletmelerdeki baskı teknolojisinin öneminin bilinciyle 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Diferro‘yu Yakından Tanıyın.

1985 yılında kurulan Diferro, sektöre transfer pres, ütü ve buhar kazanları üreticisi olarak giriş yapmıştır. Transfer baskı makinaları üretimiyle, tekstil sektörünün ihtiyaçlarının farkına varıp, üretimin hızlanması ve otomasyona bağlanması için büyük adımlar atmıştır. 

2009 yılında “Diferro Calenders” isimini tescilleyerek kalender ve transfer baskı kalenderi üretiminde önce Türkiye sonra da dünya öncüsü olmayı hedeflemiş ve kaliteli üretim, kaliteli malzeme ve kalifiye işgücü faktörlerinin kendine prensip edinerek çok kısa sürede hedeflerine ulaşmayı başararak dünya çapında büyük başarılara imza atmıştır. 

Devamını Oku >>

Ürünlerimiz

Transfer Baskı Kalenderi

Diferro yenilikçi teknoloji takibi ve Ar-Ge çalışmalarıyla artan enerji giderlerini minimum seviyeye çekecek çözümler üretmektedir. Verimli, güvenli, ekonomik, yüksek kaliteli Diferro’nun transfer baskı makinaları işletmenize uzun yıllar kesintisiz hizmet verecek performansa sahiptir. Bizleri güçlü kılan, satış öncesi ve satış sonrası kaliteli hizmet sunumu ve müşteri memnuniyetir.

0
+
Bayi ve Distribütörler
0
+
Yıllık Kalender Üretimi
0
+
Yıllık Pres Üretimi
0
Yıllık Tecrübe
0
+
Ülkeye İhracat

KALİTE POLİTİKAMIZ

Diferro Calenders’in vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini karşılayan, kolay kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz. Diferro Calenders’in kalite politikası “müşteri memnuniyeti” esasına dayanır. Şirketin amacı, uluslararası standartlara, teknik şartlara ve müşterilerin taleplerine uygun ürünler ve projeler sunmaktır. Diferro Calenders’in “çalışanların mutluluğu” ise müşteri memnuniyetine ulaşmada en önemli koşuldur. Kararlar, ilgili çalışanların görüşleri alınarak ve “katılımcılık” esasına göre oluşturulur.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

İşinizi ileriye taşıyacak güç ve avantaj Diferro’da! Satış, satınalma gibi tüm ticari ilişkilerimizde etik kurallar ve yasalar çerçevesinde, adil, karşılıklı yarar sağlama amacına yönelik güvene dayalı iletişimler kurar, verdiğimiz sözü tutarız. Yaptığımız iş de uzmanız, başarıyı hedefler ve ona ulaşırız, global anlamda kabul görmüş en iyi uygulamalar ve inisiyatiflerle rekabet gücümüzü artırır, sektörümüzde örnek teşkil ederiz. Satış, satın-alma gibi tüm ticari ilişkilerimizde etik kurallar ve yasalar çerçevesinde, adil, karşılıklı yarar sağlama amacına yönelik, iyi niyet ve anlayış prensibiyle hareket ederiz.

DEĞERLERİMİZ

• Sektörü takip eden değil, gündem belirleyen tasarım ve uygulamalarla, müşterilerimize ve ülke ekonomisine fayda sağlamak
• Uluslararası pazarlarda daha fazla söz sahibi olmak
• Proses ve enerji maliyetlerinin düşürülmesini ve üretim artışı sağlamak
• Yüksek verimliliği hedef alarak, gerekli faaliyetleri planlamak ve uygulamak
• Sürekli eğitim faaliyetleri ile personel gelişimini en üst seviyeye çıkarmak
• Müşterilerimizin memnuniyetini iyileştirerek memnun müşteriler kazanmak

Diferro‘dan Haberler

Diferro Hakkında Ne Söyleniyor?

Çözüm Ortaklarımız

YouTube Kanalımızı Ziyaret Edin

Transfer baskı makinelerini baskı sırasında görmek ve makinelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için YouTube kanalımızı ziyaret edin.

Menü